MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj med fotpall 5544674
nr 554 4674
Fåtölj med fotpall
Pernilla
Kondition: slitage, skador
Utrop:
900 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 november 2008
kl 18:29:12
900 kr
950 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr